+48 33 821 34 21
43-300 Bielsko-Biała, ul.Hałcnowska 19
Poniedziałek-Piątek: od 8:00-16:00

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

1. Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez firmę DDD-1, działającą na podstawie wpisu do Rejestru Gospodarki Narodowej prowadzonego przez Główny Urząd Statystyczny pod numerem REGON: 852648218, zwaną dalej Sprzedającym.

2. Sprzedaż odbywa się w formie umowy zawieranej na odległość za pośrednictwem Internetu.
Właścicielem niniejszego sklepu jest Sprzedający.

3. Osoba składająca zamówienie, zwana dalej Kupującym, musi być osobą fizyczną pełnoletnią lub firmą.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza przez Kupującego na stronie sklepu Sprzedającego oraz dokonanie płatności na rzecz Sprzedającego w odpowiedniej kwocie sposobem ustalonym między Kupującym a Sprzedającym.

5. Kupujący może opłacić zamówienie za pośrednictwem przelewu na konto lub za pobraniem.

6. Sposób płatności oraz kwotę ustalają Klient i Sprzedający przez telefon lub korespondencje mailową.

7. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne lub budziły podejrzenie niewiarygodności.
Zastrzegamy prawo do nie przyjęcia lub odrzucenia zamówienia z innych powodów o czym Kupujący będzie poinformowany drogą internetową.

9. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin (dni roboczych) od otrzymania płatności, potwierdzić zamówienie i wysyłkę u Kupującego drogą internetową (nadając danemu zamówieniu odpowiednie statusy w systemie).
Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (soboty, niedziele i święta).

10. W chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów mogą być niedostępne, o czym Kupujący zostanie poinformowany bezpośrednio na stronie internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia i zwrot wpłaty na rzecz Sprzedającego, jeśli miała ona miejsce.

11. Brak wpłaty w określonym czasie na rzecz Sprzedającego za zamówione produkty (oraz ewentualną wysyłkę) przez Kupującego jest jednoznacznie traktowane z anulowaniem złożonego zamówienia.

12. Wysyłka produktów jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

13. Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu między Kupującym a Sprzedającym. Odbiór odbywa się w siedzibie firmy.

14. Ceny wszystkich produktów i kosztów wysyłki znajdujące się w witrynie internetowej Sprzedającego są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

15. Do zamówienia wystawiana jest faktura lub paragon (dostarczana/y razem z przesyłką).

16. Wygląd rzeczywisty oferowanych produktów może odbiegać w niewielkim stopniu od ich wizerunków na zdjęciach zamieszczonych w sklepie internetowym.

17. Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot produktów w stanie niezmienionym.
Produkt musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Wszelkie zarysowania, odbarwienia, naruszenia spójności kompletów lub tym podobne uszkodzenia mechaniczne, których wystąpienie mogłoby sugerować niewłaściwą eksploatację spowodują nie uznanie roszczeń.
Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu, niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.
Produkt musi być zwrócony w stanie nienaruszonym na koszt Kupującego.

18. Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego produktu mogą być składane przez Kupującego telefonicznie lub za pośrednictwem internetu.
Koszt zwrotu produktów ponosi Kupujący.

19. Wszelkie dane wpisane przez Kupującego w formularzach na stronach sklepu internetowego nie są, ani nie będą w przyszłości przez nas udostępniane innym firmom lub osobom trzecim. Nasza polityka prywatności sprowadza do minimum ilość gromadzonych danych osobowych. Dane osobowe wykorzystywane są jedynie do celów realizacji zamówienia i nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani w jakikolwiek inny sposób.

20. Informacje na stronach nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

21. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminem stosowane będą przepisy polskiego prawa (Kodeksu cywilnego).

22. Prawa autorskie do treści niniejszej witryny, prawa do znaków handlowych oraz licencji posiada firma DDD-1 lub właściwe strony trzecie.

23. Wszelkie prawa nie przyznane w niniejszych warunkach są zastrzeżone.
Kopiowanie, publikowanie, dystrybuowanie, przekazywanie, modyfikowanie, przechowywanie lub przetwarzanie części lub całości informacji, czy też materiałów zawartych w niniejszej witrynie w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Sprzedającego jest zabronione.
Jednakże, korzystanie, drukowanie, kopiowanie lub tymczasowe przechowywanie materiałów zawartych w niniejszej witrynie dla użytku własnego jest dozwolone.

24. Sprzedający zastrzega sobie pełne prawa autorskie do materiałów, które są częścią niniejszej witryny i innych witryn w domenach internetowych należących do Sprzedającego.

25. Tworzenie stałych elektronicznych łączy do plików (w szczególności w formatach danych typu JPG, JPEG, GIF, PNG, SWF, PDF, PHP, PHP5, HTM, HTML, JS, CSS i innych) bez wcześniejszej pisemnej zgody Sprzedającego jest zabronione.
Propozycje współpracy w tym zakresie należy kierować drogą internetową.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress